Dom Gościnny Małgosia

Grzybowo, ul.Nadmorska 22

Dom Gościnny Małgosia Grzybowo.

Grzybowo

Noclegi nad morzem w Grzybowie

Opis miejscowości

Grzybowo to wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w woj. zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest miejscowością nadmorską, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie morza, około 300 m od jego brzegu. Znajdują się tu ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, plac zabaw i boisko Orlik oraz placówka poczty. Grzybowo jest połączone komunikacyjnie z Kołobrzegiem. Znajduje się tu przystanek komunikacji autobusowej, a także 8 przystanków, przez które przechodzi linia komunikacji miejskiej z Kołobrzegu. Przez Grzybowo biegnie międzynarodowy Szlak Rowerowy Wokół Bałtyku (R-10), będący częścią sieci EuroVelo (EV10), a także inne szlaki rowerowe w tym przyrodniczo - historyczna trasa rowerowa „Ku Słońcu”. Od zachodu i północy miejscowość Grzybowo otacza Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorski, będący specjalnym obszarem ochronym siedlisk programu Natura 2000.

O nas

Dom Gościnny Małgosia położony jest w Grzybowie. Jest to budynek dwupiętrowy położony w odległości 500m od Morza. Posiadamy pokoje trzyosobowe oraz czteroosobowe.

kontakt

  • Dom Gościnny Małgosia
    ul. Nadmorska 22
    78-132 Grzybowo
  • 607 070 852
  • email:mpokrzywnicka9@gmail.com
©Copyright 2003-2020 Dom Gościnny Małgosia Wszelkie prawa zastrzeżone | Freepik from www.flaticon.com Desing by mpokrzywnicki@gmail.com